Ota yhteyttä
Grado - LEIJU-portaat

Toimitilat

Toimitilamme sijaitsevat Pirkkalassa. Tule tutustumaan portaisiimme showroomeille, jotka sijaitsevat Helsingissä ja Tampereella.


Grado Design Oy

Portaiden suunnittelu, valmistus ja Gradon toimistotilat sijaitsevat Pirkkalassa. Verstaalla on väkeä arkisin klo 8 – 16. Muina aikoina sopimuksen mukaan.

Osoite
Vesalantie 16
33960 Pirkkala
Avaa kartalla

Laskutustiedot löytyvät omalta sivulta.

Showroom Tampere

Tampereen showroom sijaitsee keskustassa, Hämeenpuiston kadulla. Showroom on auki sopimuksen mukaan. Varaa esittelyaika soittamalla Jonathanille tai Pekolle.

Mikkola Jonathan
+358 40 913 7801

Sivonen Pekko
+358 50 593 9930

Osoite
Hämeenpuisto 14
Tampere
Avaa kartalla

Showroom Helsinki

Helsingin showroom sijaitsee Haagassa Kauppalantie 2:ssa. Showroom on auki sopimuksen mukaan. Varaa esittelyaika soittamalla Visalle.

Sivonen Visa
+358 44 301 7614

Osoite
Kauppalantie 2
Helsinki
Avaa kartalla

Edustaja Pohjois-Suomessa

Oulun- ja Lapin läänissä, meitä edustaa Oulun Porrastalo. Porrastalon myymälässä pääset katsomaan malleja Gradon portaista.

Jeremias Rensujeff
jeremias.rensujeff@oulunporrastalo.fi
+358 40 552 5391

www.oulunporrastalo.fi

Henkilökunta

Myyjien, asiakaspalvelun ja muun henkilökunnan yhteystiedot löydät täältä.


Myynti &
asiakaspalvelu

Myynti Uusimaa

Sivonen Visa
+358 44 301 7614
visa.sivonen@grado.fi

Myynti Muu Suomi

Mikkola Jonathan
+358 40 913 7801
jonathan.mikkola@grado.fi

Myynti Rakennusliikkeet, toimitusjohtaja

Kristo Lauri
+358 400 864 663
lauri.kristo@grado.fi

Suunnittelu &
markkinointi

Suunnittelu Tuotantojohtaja

Pirttimaa Matti
+358 40 839 0737
matti.pirttimaa@grado.fi

Suunnittelu Työnjohtaja

Naukkarinen Johannes
+358 40 128 1664
johannes.naukkarinen@grado.fi

Suunnittelu

Smeds Heikki
+358 40 523 4305
heikki.smeds@grado.fi

Suunnittelu

Saulamaa Matti
+358 40 832 0123
matti.saulamaa@grado.fi

Suunnittelu

Jouppi Tapio
+358 40 166 3640
tapio.jouppi@grado.fi

Suunnittelu

Kokkonen Ville
+358 50 496 5588
ville.kokkonen@grado.fi

Markkinointi Luova johtaja

Kristo Elina
+358 45 633 9717
elina.kristo@grado.fi